Ne pare rau! Aceasta proprietate nu mai este disponibila!

Inapoi la rezultate

Apartament 3 camere, Renovat, Mobilat si Utilat, Zona Dambu

69 m2 SU
3
1
Etaj 4 / 4
Targu Mures , Dambu Pietros , Mures
Pret vanzare:  102,000 €

Detalii

Disponibilitate
  • Imediat
Compartimentare
  • Decomandat
Confort
  • 1
Stare interior
  • Renovat
Camere
  • 3
Dormitoare
  • 2
Bucatarii
  • 1
Bai
  • 1
Balcoane
  • 1
Suprafata construita
  • 79m2
Etaj
  • 4 / 4
An constructie
  • 1981

Facilitati

Amenajare străzi
  • Străzi asfaltate
  • Iluminat stradal
  • Mijloace de transport în comun
Utilități generale
  • Apă
  • Canalizare
  • CATV
  • Curent
  • Gaz
  • Internet
  • Telefon

Vă oferim spre vânzare un apartament decomandat situat pe Strada Ion Buteanu, Zona Dâmbu Pietros, lângă Poștă școală, magazine, etc.
Acesta are o suprafață utilă de 69 Mp și este situat la etajul 4 al unui bloc format din 4 etaje, acoperișul blocului fiind refăcut recent, fără probleme de izolație. Apartamentul este călduros și luminos, cu orientare sudică, fiind însorit toată ziua, fără umiditate sau probleme de mucegai. Blocul este întretinut, cu usa de intrare din termopan, cu interfon si supravegheat video (intrarea, holul, imprejurimile, inclusiv parcarea alaturata).

Apartamentul este format din 3 camere, bucătărie pătrată - foarte spațioasă, baie, hol, cămară, dressing și un balcon închis, unit. Apartamentul mai beneficiază și de o uscătorie cu dulapuri mari, proprii.

Acesta este complet renovat, amenajat cu parchet, gresie și faianță.
Se vinde mobilat si utilat modern (mobila bucatarie din MDF, pat nou, dulapuri, biblioteca, canapea mare, usi de calitate din lemn masiv etc.), cu electrocasnice de calitate (frigider Beko, masina de spalat Samsung, cuptor electric si plita pe gaz Hotpoint Ariston, cuptor cu microunde Gorenje, hota).


Confortul termic este asigurat de centrala termică și de geamurile termopan.

Cei interesați pot achiziționa apartamentul, precum se vede în poze la prețul de 102.000 Euro. Este imediat ocupabil.


Pentru clienții cumpărători, comisionul este 0%.
Compania Private Imobiliare a ales cei mai buni și experimentați parteneri în realizarea tranzacțiilor: notar, avocat, evaluator imobiliar, eliberator Certificate Energetice, consultant credite imobiliare, astfel încât o dată cu cea mai bună alegere imobiliară vei primi la pachet și cele mai bune servicii necesare în tot acest proces.
Dându-ne tot interesul în a fi de ajutor maxim clienților noștri... ne ajută să obținem rezultate mai bune și, ulterior, să ne bucurăm de recomandările clienților.
Crezi că această proprietate nu corespunde în totalitate nevoilor tale?
Dacă dorești să găsești PROPRIETATEA PERFECTĂ pentru tine și nu ai prea mult timp la dispoziție, CERE AJUTORUL AGENTULUI. Acesta iți va oferi alte SOLUȚII AVANTAJOASE.
CONTACTEAZĂ-NE ACUM, nu am dat greș cu nici un client!

Ovidiu Husar

Consultant Imobiliar

Email: ovidiu@privateimobiliare.ro

Tel: 0755 015 XXX

Vezi numar

Proprietăți similare

3 Camere 1 Bai Etaj 3 / 9 68 m2 SU

proprietatile lunii

proprietatile lunii

SOCIAL MEDIA

Urmareste-ne pe retelele sociale pentru a afla mereu primul despre oferte noi, oportunitati, noutati, preturi si statistici din domeniul imobiliar.

Recenzii