Ne pare rau! Aceasta proprietate nu mai este disponibila!

Inapoi la rezultate

Penthouse 150 Mp De Vanzare, Tg-Mures-Livezeni, Bloc Nou

150 m2 SU
5
1
Etaj 3 / 3
Livezeni , Mures
Pret vanzare:  90,000 €

Detalii

Disponibilitate
  • Imediat
Compartimentare
  • Decomandat
Confort
  • 1
Stare interior
  • Ultrafinisat
Camere
  • 5
Dormitoare
  • 3
Bucatarii
  • 1
Bai
  • 1
Balcoane
  • 2
Suprafata construita
  • 170m2
Etaj
  • 3 / 3
An constructie
  • 2021

Facilitati

Amenajare străzi
  • Iluminat stradal
  • Mijloace de transport în comun
  • Străzi asfaltate
IT&C
  • Internet
  • Telefon
  • Phone
Izolații termice
  • Izolație exterioară
Priveliște
  • Vedere panoramică
Utilități generale
  • Apă
  • Canalizare
  • CATV
  • Curent
  • Gaz

Vă oferim spre vânzare un Penthouse modern, la cheie, aflat într-un bloc nou construit, situat între Tg-Mureș și Livezeni, într-o zonă liniștită și cu acces la toate facilitățile.
Acesta are o suprafață utilă de 150 Mp și este situat la etajul trei al unui bloc format din trei etaje.

Penthouse-ul este format din două nivele, la primul nivel este un living, o bucătărie mobilată, trei camere, baie spațioasă și scara interioară ,
Iar la etaj o încăpere open space de 45 mp și două balcoane generoase de 20 mp.
Acesta este modern amenajat doar cu materiale de calitate, totul fiind nou și de cea mai bună calitate.

Confortul termic este asigurat de centrală proprie în condensație plus senzori de fum, geamurile termopan Low-E cu 3 foi de sticlă și izolația exterioară a apartamentului.
De asemenea penthouse -ul va mai beneficia ușa metalică antiefracție , uși de interior, tamplarie PVC Salamander. Pereții tencuiți, gletuiți și zugrăviți în alb, prize și întrerupătoare trase pe poziție, video-interfon etc.
Acesta beneficiază și de două locuri de parcare amenajate în cadrul complexului.

Cei interesați pot achiziționa Penthouse-ul finisat la prețul de 90.000 Euro +TVA de 5%. Mobila de bucătărie este inclusă în preț.


Compania Private Imobiliare a ales cei mai buni și experimentați parteneri în realizarea tranzacțiilor: notar, avocat, evaluator imobiliar, eliberator Certificate Energetice, consultant credite imobiliare, astfel încât o dată cu cea mai bună alegere imobiliară vei primi la pachet și cele mai bune servicii necesare în tot acest proces.
Dându-ne tot interesul în a fi de ajutor maxim clienților noștri... ne ajută să obținem rezultate mai bune și, ulterior, să ne bucurăm de recomandările clienților.
Pentru clienții cumpărători, comisionul este 0%.
Crezi că această proprietate nu corespunde în totalitate nevoilor tale?
Dacă dorești să găsești PROPRIETATEA PERFECTĂ pentru tine și nu ai prea mult timp la dispoziție, CERE AJUTORUL AGENTULUI. Acesta iți va oferi alte SOLUȚII AVANTAJOASE.
CONTACTEAZĂ-NE ACUM, nu am dat greș cu nici un client!

Simina Cioanta

Consultant Imobiliar

Email: simina@privateimobiliare.ro

Tel: 0755 015 XXX

Vezi numar

proprietatile lunii

proprietatile lunii

SOCIAL MEDIA

Urmareste-ne pe retelele sociale pentru a afla mereu primul despre oferte noi, oportunitati, noutati, preturi si statistici din domeniul imobiliar.

Recenzii